تخریب و نوسازی ساختمان

تخریب و نوسازی ساختمان

چرا و چگونه ؟ از آنجایی که عمر مفید ساختمان حدود ۵۰ سال میباشد و پس از گذر زمان ساختمانهای قدیمی به شدت مستهلک میشوند ، تخریب و نوسازی ساختمان امری اجتناب ناپذیر خواهد بود و مالک یا مالکین ساختمان تصمیم به نوسازی ملک خود میگیرند، اما بر کسی پوشیده نیست که ساختمان از قدیم الایام جزو سرمایه اصلی مردم به حساب می آید پس تصمیم به تخریب و نوسازی آن مستلزم دیده شدن جوانب کار با دقت کافی میباشد ، امیدواریم در این امر مهم خدمتگزار شایانی در حفظ سرمایه هایتان باشیم .

اما تخریب و نوسازی به چند روش انجام می پذیرد ؟

۱ –   مالک و سازنده یک شخص میباشد یعنی شخصی دارای ملکی قدیمی هست و از طرفی خودش علم و سرمایه ساخت کافی برای تخریب و نوسازی املاک خود را دارد .

۲ –  مالک یا مالکین به شخصی یا شرکتی به عنوان سازنده ساختمان اعتماد کرده و ساختمان خود را با ایشان بصورت مشارکتی (مشارکت در ساخت ) احداث خواهند کرد و هر طرف به میزان توافق در قرار داد میزانی از ساختمان احداث شده را تحت تملک خود در میاورند.

۳ –  در حالت سوم مالک یا مالکین خود هزینه ساخت را تقبل کرده و به شخص یا شرکتی اطمینان کرده و مدیریت پروژه را به ایشان میسپارند (مدیریت پیمان ساختمان) و ایشان نیز در قبال ارائه خدماتی که انجام میدهد درصدی یا مبلغی از کل هزینه های انجام شد ه برای تخریب و نوسازی ساختمان را به عنوان حق الزحمه از مالکین دریافت خواهد کرد.

یکی از تخصص های گروه ما ساخت و ساز ساختمان به روش سوم میباشد که دارای منفعت چند جانبه برای مالکین میباشد.

تخریب و نوسازی ساختمان شمال تهران

مشاوره با کارشناسان با تجربه

لطفا قبل از هر اقدامی در جهت تخریب و نوسازی ملک خود با کارشناسان ما در تماس باشید تا از اتلاف وقت و سرمایه تان جلوگیری شود ، شاد و پیروز باشید

تخریب و نوسازی ساختمان های قدیمی

بکار گیری افراد ماهر و رعایت نکات ایمنی ساختمان = کاهش خطرات و اتفاقات ناگوار همچنین صرفه جویی در زمان و هزینه ها

لطفا ، با کلیک روی ستاره مورد نظر امتیاز دهید ، متشکرم

Average rating 5 / 5. تعداد آرا : ۸