کابینت ممبران

کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه در ساختمان همچون نگینی درخشان است و به اصطلاح چشم خانه میباشد. در واقعیت هم چنین است ، آشپزخانه یکی از قسمتهای مهم و قابل توجه برای بانوان است و معمولا پیشنهاد ما در طراحی داخلی ساختمان ، ابتدا از قسمت آشپزخانه شروع می گردد و سپس سایر قسمتها را طبق اصول طراحی داخلی با آن مطابقت می دهیم .

کابینت نسل قدیم

کابینت ممبران

کابینت ام دی اف و فلزی

کابینتهای قدیمی عمدتا تمام فلزی و یا ترکیب فلز و ام دی اف میباشند و همچنین صفحه روی کابینت از جنس سنگ و یا ام دی اف معمولی هستند. در این نوع از کابینتها فرسودگی ناشی از رطوبت به وفور دیده می شود . یکی از خدمات ما تعویض صفحه معیوب و رطوبت زده زیر سینک ظرفشویی با صفحه تمام pvc ضد آب میباشد.

کابینت نسل جدید

کابینت ممبران

کابینت ممبران

کابینت های نسل جدید عمدتا تمام چوب ، تمام ام دی اف یا از جنس پی وی سی میباشند. دربهابصورت سی ان سی و وکیوم شده (کابینت ممبران )و دارای ابزار ، تاج ،ستون و سرستون وقاب نماهای زیبا و حکاکی شده هستند . صفحه روی کابینت عمدتا از جنس کورین و کوارتز میباشند و در جنس پی وی سی ، کاملا ضد آب هستند که مخصوصا در قسمت سینک ظرفشویی مزیت بسیار بالایی به حساب می آید.

در کابینت های جدید از صفحات مدرن ، زیبا و مستحکم کورین و کوارتز استفاده میشود که زیبایی آشپزخانه شما را دو چندان خواهد کرد.

یکی از دقدقه های همیشگی مشتریان طی مذاکرات تلفنی و غیره برای سفارش کابینت ، خوش قولی در ساخت و تحویل به موقع کابینت میباشد . ما با توجه به این که بطور مستقیم با کارگاه های ساخت کابینت و با افراد شناخته شده و برندهای معتبر همکاری میکنیم ، این دقدقه نیز بطور کامل بر طرف کرده ایم.

photo_2016-02-09_16-11-00.jpg
کابینت ممبران با صفحه کورین
20130304_184333-e1570228030663.jpg